Arda Turan, “Para önemli değil. Dönmek İstiyorum”

Abone ol
Arda Turan, "Para önemli değil. Dönmek İstiyorum"
Arda Turan, "Para önemli değil. Dönmek İstiyorum"

Arda Turan ile Fatih Terim’e yakın olan isimlerinden gelen açıklamalara göre Arda, “Para önemli değil. Yeter ki Galatasaray’a döneyim” dediği de öğrenildi.

Geçtiğimiz hafta Galatasaray – M.Başakşehir maçı öncesinde Arda Turan, Fatih Terim’in yanına gelerek elini öpmüş ve gündeme bomba gibi düşmüştü. Arda Turan ile Fatih Terim’in bu görüntüsü sonrasında, Arda’nın boş mukaveleye imza atmaya hatta para almamaya bile hazır olduğu öğrenildi.

Arda Turan’ın Fatih Terim’e yakın olan isimlerle dönüş konusunda ısrar ettiği ve Fatih hocayı ikna için devreye soktuğu belirtildi.

Medipol Başakşehir, Arda Turan ile yollarını ayrıma yolunda sıcak baktığı belirlendi. Ayrıca tecrübeli yıldız Arda’nın kulübü Barcelona ile de görüşme yaptığı belirtiliyor.

BARCELONA ARDA TRANSFERİNDE PARA İSTEMEYECEK

Arda Turan, "Para önemli değil. Dönmek İstiyorum"
Herşey Burada Başlamıştı…

İspanyol devi Barcelona’da sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Arda Turan için İspanyol kulüp Galatasaray transferinde herhangi bir ücret alması beklenmiyor. Ayrıca Arda Turan’ın yakın çevresinden gelen dedikodulara göre Arad’nın, “Para önemli değil. Yeter ki G.Saray’a döneyim” dediği belirlendi.

32 yaşındaki tecrübeli futbolcu Arda Turan’ın Fatih Terim’in yanına gitmesinin hakkında yaptığı açıklamasında, “Önceden planladığım bir şey değildi. Anlık bir olaydı. Fatih hocayı görünce gittim ve elini öptüm.” diye konuşmuştu.