Felipe Melo Dün Gece İstanbul’a Geldi!

Abone ol
Felipe Melo Dün Gece İstanbul'a Geldi!
Felipe Melo Dün Gece İstanbul'a Geldi!

Galatasaray‘ın eski orta saha futbolcularından Felipe Melo, özel bir organizasyon için dün İstanbul’a geldi.

Özel bir etkinlik için İstanbul’a tekrar geri gelen Brezilyalı yıldız Felipe Melo, “Çok uzun zaman önce İstanbul’dan ayrıldım ve dönemedim. Geri döndüğüm için mutluyum. Çok özledim. Sadece Galatasaray taraftarı için değil, onların tabii ki kalbimde yeri ayrı ama Türk halkını çok özledim” ifadelerini kullandı.

Felipe Melo’ya yöneltilen sorular arasında ise Türkiye’ye transfer olup olmayacağı soruldu. Brezilyalı yıldız, “Gelmemin esas sebebi, Galatasaray beni ödüllendirmek istedi. Stada gideceğim, taraftarla tekrar buluşacağım, bu benim için çok önemli. Palmeiras ile sözleşmem var, onlar da beni çok seviyor ama gelecek ne gösterecek bilemeyiz. Kalbimde her zaman Galatasaray var, ne olacağını bilemeyiz” şeklinde cevap verdi.

“TÜRKİYE’DE TEKRAR ŞAMPİYON OLACAĞIZ”

Ayrıca Felipe Melo, Fatih Terim ile tekrar şampiyon olacağını belirtti. Melo, “Şampiyonlar Ligi’nde gruptan çıkma şansımız kalmadı ama Fatih Terim ile her şey mümkün. Biz güveniyoruz ve Türkiye’de tekrar şampiyon olacağız. Ona güveniyoruz” dedi.

Türkiye’yi evi gibi gördüğünü de belirten Melo, “15 sene Avrupa’da oynadım ama Türkiye benim için bambaşka. Burası benim evim, buranın yeri başka. Kısa bir ayrılık oldu. Tekrar geldim, mutluyum. Türk halkını çok seviyorum” mesajını verdi.

MELO’NUN FENERBAHÇE ANILARI

Brezilyalı yıldız Felipe Melo, Fenerbahçe ile oynadığı maçları hatırlatarak, “Fenerbahçe maçlarından çok iyi hatırlarsınız, ben çok şov yaptım. Artık şovu taraftarlarımızdan bekliyorum, artık onlar bizi ağırlayacak. En büyük Cimbom” sözlerini kullanarak açıklamasını noktaladı.