Futbol

Steven Nzonzi’nin Neden Kadro Dışı Kaldığı Belli Oldu!

Akşam saatlerinde Galatasaray’dan gelen resmi açıklama ile kiralık futbolcusu Steven Nzonzi’nin kadro dışı kaldığını duyurdu.

Galatasaray kulübü Nzonzi’nin son antrenmandaki disiplinsiz davranışları nedeniyle süresiz olarak kadro dışı bırakıldığını açıkladı.

İŞTE GALATASARAY’IN RESMİ AÇIKLAMASI:

“Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı oyuncularından Steven Nzonzi, son antrenmandaki disiplinsiz davranışları nedeniyle süresiz olarak kadro dışı bırakılmıştır.”

STEVEN NZONZİ NEDEN KADRO DIŞI BIRKILDI

Galatasaray’a sezon başında büyük umutlarla transfer olan Steven Nzonzi, son maçlardaki performansı ve ilgisiz davranışları nedeniyle, teknik direktör Fatih Terim ve teknik heyetin sabrını taşırdı. Nzonzi’nin özellikle 5-0 kaybedilen son PSG maçında oyundan alındıktan sonra sergilediği hal ve hareketler teknik heyetin sabrını taşırdı.

Nzonzi’nin antrenmanlarda sık sık teknik direktör Fatih Terim’in isteklerine hiçbir ciddiyet göstermediği belirtilen Steven Nzonzi’nin mutlu olmadığı ve birçok kez “Ben 30 milyon euroluk futbolcuyum.” söylemiyle kendisini Galatasaray’ın üzerinde görmesinin ardından son antrenmandaki disiplinsiz tavırları devam edince kadro dışı bırakıldı.

GALATASARAY, ROMA KULÜBÜ VE MENAJERİYLE GÖRÜŞÜYOR

Galatasaray yönetimi ara transfer döneminde Steven Nzonzi ile yollarını ayırmak isterken, bir yandan da kulübü Roma ve oyuncunun menajeriyle görüşmelere başladı.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı