Transfer

Başkan, Arda Turan’ın Transferi Hakkında Konuştu!

Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, Arda Turan’ın Galatasaray’a transfer olması yönündeki söylentilerle ilgili açıklamada bulundu.

Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, UEFA Avrupa Ligi eşleşmelerini değerlendirmek için kameraları karşısına çıktı. Göksel Gümüşdağ, Arda Turan’ın Galatasaray’a transfer olacağı yönündeki haberlerle ilgili açıklamada bulundu. Göksel Gümüşdağ’ın Arda ve Galatasaray için yaptığı açıklamasında, “Arda Turan, Galatasaray’a dönmek isterse kolaylık sağlayacağımızı ilk günden beri söylemiştik. Arda bugün Arda olduysa bu Galatasaray Spor Kulübü sayesindedir. Ne zaman müsaade isterse Emre’ye yaptığımı ona da yaparım. Arda bizimle ilk görüştüğü zaman da ‘Önceliğim Galatasaray, orası olmazsa Başakşehir’ demişti ve anlayışla karşılamıştık.” şeklinde konuştu.

Ayrıca Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, UEFA Avrupa Ligi’nde son 32 turundaki rakipleri Sporting Lizbon ile eşleşmeleri hakkında da açıklamalarda bulundu. Gümüşdağ, “Okan Hoca ve takım, kuradan çok mutlu oldu. Zorlu bir rakip bekliyorduk. Frankfurt olabilirdi. Benim aklıma AZ Alkmaar geldi. Ludogorets isteyen arkadaşlar vardı. Bu da zor bir rakip. Birbirimizi zorlayacağımız bir takım çıktı. Sevindim.” şeklindeki ifadeyi kullanarak açıklamalarını noktaladı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı