Transfer

Jardim, Onyekuru’nun Galatasaray’a Gitmesine İzin Verdi

Galatasaray’ın kiralık transfer gündeminde olan Onyekuru için Teknik Direktörü Jardim’den onay geldi.

AS Monaco, ocak ayında kiralık olarak gönderilecek futbolcuların teknik direktör Leonardo Jardim’den de onay alınarak kararlaştırıldı.

Fransız gazetesi L’Equipe’te yer verilen habere göre; Leonardo Jardim’in kadrosuda 29 oyuncu ile çalıştırıyor. Jardim, kadrosundaki oyuncu sayısını 23’e indirmek için 4 oyuncunun biletini kesti.

ONYEKURU’YA İSTANBUL BİLETİ ONAYLANDI

Leonardo Jardim’in gönderilecekler listesinin ilk sırasında Henry Onyekuru yer alıyor. Yönetim tarafından transferi gerçekleştirilen Nijeryalı yetenkli kanat oyuncusu Henry Onyekuru, Jardım’in gözüne giremedi. Teknik Direktör Leonardo Jardim, Onyekuru’nun gönderilmesi için yönetime rapor verdi.

Galatasaray’ın transfer listesinde bulunan Onyekuru için Monaco’ya gönderilen teklife, Monaco yönetimi olumlu yanıt verdi. Ancak futbolcunun kiralık olarak transfer edilmesi yönünde Teknik Direktör Jardim’den resmi anlaşma için rapor bekliyor. Rapor’un gelmesi halinde Onyekuru, 4 Ocak’ta 1.5 yıllığına İstanbul’a gidişine onay verilecek.

Leonardo Jardim, Henry Onyekuru ve diğer 3 oyuncu dışında 2-3 oyuncu daha da belirleyerek yönetime ileteceği belirtildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı