Levent Tüzemen’den Galatasaray’a Transfer İddiası!

Abone ol
Levent Tüzemen'den Galatasaray'a Transfer İddiası!
Levent Tüzemen'den Galatasaray'a Transfer İddiası!

Yazar Levent Tüzemen, gündeme bomba gibi düşecek açıklamalarda bulundu. Tüzemen, Galatasaray’ın transfer gündemine dair açıklamalarda bulundu. İşte verdiği bilgiler.

Sabah Gazetesi yazarlarından Levent Tüzemen, Galatasaray’ın transfer gündemi hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Tüzemen yaptığı açıklamasında ise ortaya bir iddia attı. Tüzemen, sarı kırmızılıların orta sahayı değiştireceğini ve sezon başında Sevilla’ya giden Fernando tipinde birini alacağını kaydetti.

LEVENT TÜZEMEN’İN TRANSFER İDDİASI İLE İLGİLİ AÇIKLAMASI:

Sabah Gazetesi yazarı Levent Tüzemen, Seri, Lemina ve Nzonzi’den istediği verimi alamayan G.Saray‘ın Ocak ayında orta alanı yenileyeceğini öğrendim. F.Bahçe’de oynayan Rodrigues’in saha içindeki beyin olarak anlattığı Fernando tipi oyun aklı üst düzeyde olan bir oyuncu gelecek. Ayrıca Melo benzeri agresif, güçlü ve cesur yürek tipi bir oyuncu orta alana monte olacak. Onyekuru, G.Saray’ın hücum hattına ciddi bir hızlılık getirecek. Linnes’in dönüşü G.Saray’da rekabeti artıracaktır. Terim, G.Saray’a zarar verdiğini hissettiği an görevde bir dakika bile kalmaz. Benim önerim, yarım devre bile olsa Taffarel’in Florya’ya dönmesidir. Bartali’nin tartışıldığı bir ortamda Terim, Scott Piri’yi de Florya’ya getirmelidir şeklinde açıklamalarda bulundu.