MagazinTransfer

Arda Turan’ın Transfer Hakkındaki Yeni Paylaşımı!

Galatasaray’a transfer olması gündemden düşmeyen Arda Turan, dün akşam “Aslan Kral” paylaşımı sonrasında bugünde emojili paylaşımda bulundu.

Devre arasında Medipol Başakşehir’den ayrılması ve Galatasaray’a transfer olması hakkında çokça konuşulan Arda Turan, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla transfer iddialarını git gide güçlendiriyor.

Arda Turan, Transfer Hakkındaki Yeni Paylaşımı!

Galatasaray ile karşılaştıkları maçta Fatih Terim’in elini öpen ve “buzlar eridi” yorumlarının yapılmasını sağlayan tecrübeli oyuncu, Twitter hesabından “göz kırpan emoji” ile mesaj yollayarak “Galatasaray’a transferi bitti mi” yorumlarının yapılmasına neden oldu.

Arda Turan, Transfer Hakkındaki Yeni Paylaşımı!
Arda Turan, Transfer Hakkındaki Yeni Paylaşımı!

Arda Turan’ın, Fatih Terim’in geçtiğimiz günlerde Ali Koç’un Nihat Özdemir ve Zekeriya Alp ile yaptığı toplantıya gönderme yapmak için yolladığı “Anlaşıldı; ikinci yarı çok ZORLU geçecek” mesajında da yer alan ‘göz kırpan emoji‘yi kullanması da geri dönüşün en önemli sinyali olarak gösterildi.

Ayrıca Arda Turan, dün akşam Instagram hesabından “Aslan Kral” paylaşımı yaparak Galatasaray taraftarlarını bir nevi heycanlandırdı. Arda Turan’ın Galatasaray’a transfer olma olasılığı yüzde 98 olarak görülüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı