Transfer

Fatih Terim’den Arda Turan Transferi Hakkında Açıklama

Galatasaray’ın Antalyaspor’u 5-0 yendiği maçtan sonra Fatih Terim yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu. Arda Turan geliyor mu?

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Arda Turan ile ilgili sorulan sorulara cevap verdi. Terim, Arda Turan’ın transferi ile ilgili şifreleri de vermiş oldu.

Fatih Terim’e devre arası transferleri ile ilgili sorulan sorulara Terim, “Geleceğe yatırım yapan bir Galatasaray olmasına imtina edeceğiz. Bir değişim olacak. Bu devre arasında olacak, yazın olacak, sonraki ocak ayında olacak ama olacak. Olaylar çok değişik seyredebilir. Çok dikkatli bundan sonra. Özellikle geleceği olan oyunculara yatırım yapan bir Galatasaray olmasına imtina edeceğiz, bunun için uğraşacağız ama tecrübeli oyuncu almayacağız manasında değil bu.” ifadelerini kullandı.

FATİH TERİM’DEN ARDA TURAN ŞİFRESİ

Arda Turan’ın Galatasaray’a transferi konusunda sorulan sorulara Fatih Terim şu cevapları verdi;

“Arda Turan ile Fatih Terim arasındaki ilişkiyle, futbolcu Arda Turan ve teknik direktör Fatih Terim arasındaki ilişkiyi ayıralım. Bu ayrı bir şey. Arda ile özel hayattaki ilişkimiz ayrı bir şey.

Ben açıkçası, Arda gibi bir Galatasaraylının, çok önemli bir oyuncunun burada edeceğim kelamlarla anılmasından memnun değilim. Arda çok önemli bir oyuncu, Galatasaray için de önemli bir figür idi. Nasıl olur, nasıl gelişir, bilmiyorum. Bana Galatasaray’da mı bırakmalı Arda derseniz, benim oyun buradan yana olur.

Arda’nın vermesi gerekenler var futbola. Arda iyi bir Galatasaraylıdır, Galatasaray da kendi çocuklarına sahip çıkar, bana göre futbolu burada bırakmalıdır, eğer biri hak edecekse, bu Arda’dır.” ifadelerini kullanarak Arda Turan’ın transferi hakkında şifrelerini de herkes ile paylaşmış oldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı