Futbol

Mert Hakan ve Emre Kılınç’tan Transfer Açıklaması!

Demir Grup Sivasspor’da sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Emre Kılınç ve Mert Hakan Yandaş transfer sorularını yanıtladı.

Spor Toto Süper Lig’i lider kapatan Demir Grup Sivasspor’un iki önemli futbolcusu Mert Hakan Yandaş ile Emre Kılınç, Göztepe maçı sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Galatasaray’ın gündeminde bulunan iki futbolcu şu açıklamaları yaptı:

MERT HAKAN YANDAŞ: “İNŞALLAH ŞAMPİYON OLURUZ”

Mert Hakan ve Emre Kılıç'tan Transfer Açıklaması!
Mert Hakan ve Emre Kılıç’tan Transfer Açıklaması!

Mert Hakan Yandaş’a 2019’la ilgili soruları yanıtlayarak, “2019’un ilk yarısı kabus gibiydi. Allah’a şükür hiç yılmadım. Tatil yapmadım, özel hoca ile çalıştım, karşılığını aldım ama biz aslan gibi 25 kişiyiz. Karakterli futbolcularız. İnşallah 2020 benim için iyi devam eder. Sivasspor için de iyi devam eder ve şampiyon oluruz” ifadelerini kullandı.

Gazeteciler tarafından sorulan “2020’ye nasıl gireceksin, sözleşmen sezon sonu bitiyor planları nedir?” sorusuna Mert Hakan Yandaş, “2020’ye Bursa’da ailemle gireceğim. Sonrasında Sivas’a geleceğim ve kampa katılacağım. Transferi konuşmak bana yakışmaz, yönetim ne derse o olur. Transfer nasip işi, yarı yolda bırakıp gitmek bana yakışmaz. 37 puanımız var, Beşikaş maçında cezalı olduğum için oynayamayacağım ama arkadaşlarıma güveniyorum.” şeklinde cevaplayarak konuşmasını noktaladı.

EMRE KILINÇ: “TRANSFER OLMAK İSTEMİYORUZ”

Mert Hakan ve Emre Kılıç'tan Transfer Açıklaması!
Mert Hakan ve Emre Kılıç’tan Transfer Açıklaması!

Sezon sonunda Sivasspor’la olan sözleşmesi bitecek olan Emre Kılınç maç sonunda gazetecilerin sorularını cevapladı. Emre Kılınç, “Allah, bize buralara gelmeyi nasip etti, inşallah daha iyi devam ederiz. Transferle ilgili diyecek bir şeyim yok, söz yönetimde. Biz buradayız, gitmek istemiyoruz. Başladığımız bir şeyi yarım bırakıp gitmek olmaz. Gerisi Allah’ın takdiri.” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı