Transfer

Galatasaray’da Arda Turan Gerilimi!

Arda Turan’ın Galatasaray transferi ile ilgili haberler günden güne şekil değiştiriyor. Son gelen bilgilere göre Galatasaray yönetimi, Arda Turan transferine sıcak bakmadığı yönünde iddialar var.

Arda Turan, Galatasaray’a dönmek için gün sayıyor. Ancak yıldız futbolcunun Sarı- Kırmızılı kulüpte kriz çıkardığı öğrenildi. Mustafa Cengiz ve Fatih Terim’in Arda nedeniyle gerilim yaşadığı belirlendi.

Galatasaray transfer haberlerinde en çok aratılan isim Arda Turan oldu. Eski kulübü Galatasaray’a geri dönmek isteyen tecrübeli futbolcu Arda Turan gün sayıyor. Ancak yönetimin transfere sıcak bakmadığı öğrenildi. Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim arasında Arda’nın transferi hakkında gerilim yaşandığı belirtildi.

Gelen bilgiler arasında Fatih Terim, Arda’nın takıma geri dönmesi için anlaştılar. Ancak bu durumdan Mustafa Cengiz habersiz olduğu öğrenildi.

MUSTAFA CENGİZ TRANSFER’E SICAK BAKMIYOR

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, hem kendisinden habersiz yapılan transfer görüşmesine sinirlendiği, hem de Arda Turan’ın Galatasaray’a dönüşüne sıcak bakmadığı belirtilmektedir.

Önümüzdeki günler içerisinde Fatih Terim ve Mustafa Cengiz’in bir araya gelerek sezonun devre arasında yapılacak transferler hakkındaki çalışmaları masaya yatırması beklenmektedir. Ayrıca yapılacak görüşmede, Arda Turan’ın durumu da görüşülmesi bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı