Transfer

Son Dakika: Arda Turan Transferinin Kararı Belli Oldu!

Galatasaray yönetimi, Arda Turan’ın transferi gerçekleşmesi durumunda seçimde oy kaybettireceği için almak istemedikleri belirtildi.

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim’in, “Lider eksikliği var. Arda bu açığı kapatır” sözleri ile Arda Turan’ın transferi hakkında onay verdi. Ancak seçime giden yönetim ise, Arda Turan’ın dönüşü nedeniyle oy kaybetmelerinin artmasından çekiniyor.

Fatih Terim‘in yarın işbaşı yapması beklenirken, devre arası tatilini erkenden bitirip dün Türk Telekom Stadı’nda başkan Mustafa Cengiz ve yöneticilerle masaya oturdu. Fatih Terim ve Yönetimin görüşmesinde 3 ana madde vardı:

  1. Transfer edilecek oyuncular.
  2. Gönderilecek isimler.
  3. Arda Turan’ın durumu!

Galatasaray taraftarının en dikkat çektiği görüş ise, 3. maddede ortaya çıktı. Taraftarlar, Arda ile Terim arasındaki buzların erimesinden sonra transferin an meselesi olduğu ve gündeme çıkan haberler herkesi bir hayli heycanlandırıyordu. Ancak bu durumu Fatih Terim’den olumsuz yönde bekleyen taraftarlara ters köşe bir olay yaşandı. Mustafa Cengiz ve yönetimi bu transfere kırmızı şeriti çekti.

YÖNETİM VE ÜYELER ARDA’YI İSTEMİYOR

Deneyimli Teknik Direktör Fatih Terim, “Takımda lider eksikliği var. Arda bu açığı kapatabilir, arkadaşlarına Galatasaray’ı ve G.Saraylılık duygusunu çok iyi anlatabilir. Ben gelmesini isterim” ifadesini kullandı.

Ancak yönetim cephesi bu sezonun sonuna kadar seçim yapmayı hedeflemelerinden dolayı bu transfere sıcak bakmadı. Sosyal medya ve taraftar tepkisinden değil, kulüp üyelerini seçim öncesinde küstürmekten çekinen yönetim, oy kaybı yaşamak istemiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı