Magazin

Arda Turan ve Beşiktaş Başkanı’nın Fotoğrafı Ortalığı Karıştırdı

Medipol Başakşehir ile yollarını ayıran Arda Turan’ın Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ ile çekilen fotoğrafı ortalığı karıştırdı. Emre Kocadağ’dan açıklama geldi.

Arda Turan’ın Medipol Başakşehir ile olan sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildikten sonra Arda’nın hangi kulüpte görev alacağı ise merak konusu oldu. Sosyal medya’da bu akşam saatlerinde ortaya bir fotoğraf çıktı. Kısa sürede gündem olan fotoğraf Galatasaray’lı taraftarlardan büyük tepki gördü.

Arda Turan ile Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ ile bir fotoğrafı sosyal medya gündemine bomba gibi düştü. Abdullah Avcı ile de yakınlığı bilinen Arda Turan ile Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ’la birlikte ortaya çıkan fotoğraftan sonra akıllarda “Beşiktaş’a mı imza atacak” sorularını da beraberinde getirdi.

AÇIKLAM GELDİ: “ARDA TURAN GÜNDEMİMİZDE YOK”

Sosyal medya’ya bomba gibi düşen ve ortalığı karıştıran fotoğraf hakkında Beşiktaş’tan resmi açıklama geldi. Beşiktaş tarafından yapılan açıklama şu şekilde;

“Asbaşkanımız Emre Kocadağ ile futbolcu Arda Turan’ın transfer görüşmesi için bir araya geldiği ve el sıkıştığı, Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı’nın da söz konusu transfere onay verdiği şeklinde basın yayın organlarında yer alan haber, tamamen gerçek dışıdır. Haberde, görüşmeye kanıt olarak kullanılan fotoğraf da eskidir.” ifadesi kullanıldı.

Burak Yılmaz ise bugün yaptığı basın toplantısında yaptığı açıklamasında, “Arda Turan’ın gönlünde yatanı biliyorum, inşallah Allah gönlüne göre verir” ifadelerine yer verdi.

Elif Tuğçe Beydağ

İzmir'de yaşıyorum. AslanGazete.com'da editörlük yapmaktayım. 11. sınıf, Bilişim ve Teknoloji öğrencisiyim.
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı