Futbol

Christian Luyindima’dan Galatasaray’a İlginç Öneri!

Christian Luyindima, milli takım formasıyla çıktığı maçta ağır bir sakatlanamaya yakalanmıştı. Luyindama, 2 ay içinde sahada olacağını belirtti ve Galatasaray’a ilginç teklifte bulundu.

Galatasaray’da milli takım forması ile çıktığı maçta ağır sakatlık yaşayan ve sonrasında sezonu kapattığı açıklanan Christian Luyindama’dan Galatasaray’a ilginç bir öneri geldi.

Christian Luyindama’nın Galatasaray yetkilileri ile yaptığı görüşmede, “Sözleşmemi lütfen askıya almayın. Ben güçlü bir futbolcuyum. 2 ay sonra sahalara dönerim. Benim adale yapım çok sağlam” dediği öğrenildi.

Luyindama’nın bu talebi sarı-kırmızılı takım tarafından şaşkınlıkla karşılandı. Ancak, yetkililer 26 yaşındaki Kongolu futbolcuya olumsuz yanıt vererek, “Çok karakterli bir futbolcusun. Ancak bizim kaybedecek zamanımız yok. Seni ve bu fedakarlığını unutmayacağız” dedikleri belirtildi.

LUYİNDAMA YERİNE MURILLO GELİYOR

Galatasaray’ın Luyindama’yı kaybetmesi üzerine, yerine bir başka stoper takviyesi yapmayı hedefliyor. Sarı-kırmızılıların listeside ilk sırada Murillo bulunuyor. Murillo hakkındaki ilk haberi Milliyet tarafından kaleme alınmıştı. Çıkan son haberlere göre ise, Kolombiyalı stoper için girişimlerin sürdüğü bildirildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı