Andone’den Ayrılık Sinyali! Galatasaray’dan Ayrılıyor Mu?

Abone ol
Andone'den Ayrılık Sinyali! Galatasaray'dan Ayrılıyor Mu?
Andone'den Ayrılık Sinyali! Galatasaray'dan Ayrılıyor Mu?

Galatasaray’ın sezon başında kadrosuna kiralık olarak dahil ettiği Florin Andone’den ayrılık sinyalleri gelmeye başladı. Florin Andone, Galatasaray’dan ayrılıyor mu? soruları hakkında detaylar haberimizde.

Spor Toto Süper Lig’in 9. haftasında Gaziantep deplasmanındaki maçta sakatlık yaşayan ve uzun süredir sahalardan uzak kalan Rumen futbolcu Florin Andone, antrenmanlarına bireysel olarak devam ediyor. İspanyol basınına röportaj veren Rumen golcü, Galatasaray’daki geleceğine dair sözler sarf etti.

İspanyol basını futbolcuya, “İyileşince Galatasaray’a tekrar katılacak mısın?” sorusuna Florin Andone, “Şu an için Cordoba’da antrenman yapıyorum. İki hafta içinde belki Galatasaray’da, belki de Brighton’da olacağım. Eğer Brighton’da beni tekrar kadroda görmek isterlerse, istedikleri zaman oraya dönerim.” ifadelerini kullandı.

Ayrıca Galatasaray’daki ortamının çok farklı bir noktada olduğunu da belirten Rumen futbolcu, “Galatasaray’da yaşadığım duygu çok farklı, Türkiye’nin Real Madrid’i gibi, inanılmaz bir kulüp. Her ne kadar elenmiş olsak da; Şampiyonlar Ligi’nde mücadele etme şansım oldu.” sözlerini kullandı.

Florin Andone röportajında gelecekteki hayallerinden de bahsetti. Andone, “Önemli olan tek şey bu oyunda anılar. İleride bir gün torunlarıma İspanya’da, Premier Lig’de ve Şampiyonlar Ligi’nde oynadığı anlatacağım. Kazandığım her şeye şükür ediyorum. Şu anda 26 yaşındayım, umarım en az 4-5 sene daha oynayabilirim.” ifadesini kullanarak sözlerini tamamladı.