Arda Turan Boca Juniors’a Transfer Oluyor

Abone ol
Arda Turan Boca Juniors'a Transfer Oluyor
Arda Turan Boca Juniors'a Transfer Oluyor

Medipol Başakşehir ile yollarını karşılıklı olarak ayıran Arda Turan için flaş bir transfer haberi ortaya atıldı. Arda Turan, Boca Juniors‘a transfer olmak için menajerleriyle temasa geçtiği iddia edildi.

İsmi Galatasaray’la anılan Arda Turan için ortaya flaş bir transfer iddiası atıldı. Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz’in Arda Turan transferine soğuk bakması ve kısa süre önce de Fatih Terim’in Arda Turan transferi için yönetim ile toplantı yapacağı yönünde haberler öne çıkmıştı. Türkiye’de bu olaylar yaşanınca, Arjantin’den flaş bir transfer iddiası ortaya atıldı.

Arjantin basınındaki bir habere göre; Arda’nın menajeri Boca Juniors yönetimiyle temasa geçti. Arda Turan’ın Diego Armando Maradona hayranlığı sebebiyle Arjantin ekibinde görev almak istediği vurgulandı.

Fatih Terim ile arasındaki buzları eriten Arda Turan’ın Galatasaray’a dönmesi beklenirken Arjantin basını tarafından ortaya atılan iddia ile taraftarın aklında soru işaretleri kaldı.

Fatih Terim’in ısrarla istediği Arda Turan, Başakşehir’den ayrıldıktan sonra özel hoca eşliğinde çalışmalarını sürdürüyor. Ayrıca Arda Turan2ın Galatasaray’a transferinin gerçekleşme ihtimalinin yüksek olduğu iddia edilmişti.