Transfer

Paris Saint Germain, Nzonzi İçin Devreye Girdi!

Galatasaray’ın kiralık futbolcusu Steven Nzonzi, takımdaki disiplinsiz davranışları nedeniyle kadro dışı bırakılmıştı. Fransız devi PSG‘nin Nzonzi için devreye girdiği iddia edildi.

Galatasaray’da disiplinsiz davranışları nedeniyle kadro dışı bırakılan ve kendine yeni bir takım arayan Steven Nzonzi için Paris Saint Germain’den transfer teklifi iddiası.

Kadro dışı bırakılan Nzonzi’nin Fransa Ligue 1 ekiplerinden PSG ile görüştüğü iddia edildi. Fransız basınında yer alan bazı haberlere göre; PSG teknik direktörü Thomas Tuchel’in menajeri Pini Zahavi, Steven Nzonzi’nin yakın çevresiyle Paris’te bir görüşme gerçekleştirdi. Yapılan görüşmelerin “soruşturma” aşamasında olduğunu ve ilerleyen günlerde durum hakkındaki haberlerin netlik kazanacağı belirtildi.

Geçtiğimiz günlerde gelen transfer teklifleri hakkında açıklamalarda bulunan Nzonzi, “Henüz hiçbir şey net değil. Olympique Lyon çok iyi bir takım. Ancak her şey gelecek teklife bağlı. Ben bir Parisliyim ve bütün ailem Paris’te. Her Parisli için PSG gibi bir takımda oynamak çok güzel bir fırsattır.” ifadelerine yer vermişti.

Gökay Altan

İstanbul'da yaşıyorum. AslanGazete.com'da editörlük yapmaktayım.
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı