Futbol

Fatih Terim’den Maç Sonu Açıklaması: “Gördük”

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, 2-0 mağlup oldukları Alanyaspor maçı sonrasında yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Ziraat Türkiye Kupası’nda 2-0 mağlup oldukları Alanyaspor maçı hakkında yayıncı kuruluşa önemli açıklamalarda bulundu. Fatih Terim, “Kupayı önemsemiyor anlamı çıkmasın, Galatasaray bir kupa varsa, onu almak ister ve onu önemli bir yere koyar ama rotasyon bizim için zaruriydi, mecburiydi. Devre arasında da Martin, grip nedeniyle bitik bir haldeyim, oynayamayacağım dediğinde aklımızda olmayan bir değişiklik oldu. 2 ayaklı bir maç, birinci ayağında rakibi tebrik edelim, henüz bitmedi, oynayacağız, deneyeceğiz” sözlerini kullandı.

Galatasaray’ın rövanş mücadelesinde geri dönüşün gerçekleştirebileceğini açıklayan Fatih Terim, “7-8 oyuncuyu rotasyon yapınca önemsemedi anlamı çıkmasın, tam tersine, önemsiyoruz. 2. maçta deneyeceğiz, kolay değil. Golü yediğimiz 20. dakikaya kadar kalemizde bir şey görmedik, tam tersine direkten dönen bir topumuz var. Bazı arkadaşlarımızı ne kadar yardım edebilirler, edemezler, görmüş olduk. Şans verdiğimiz bazı arkadaşlar daha iyi oynamalıydı. Altından kalkılabilecek bir sonuç. rakip avantajlı ama daha son düdük çalmadı” açıklamasında bulundu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı