Sinema

Sokağın Çocukları İlk Bölüm Yayınlandı! Ücretsiz İzle

Sıfır Bir (Bir Zamanlar Adana’da) dizisinin yapımcıları yeni dizi projesi Sokağın Çocukları’nın ilk bölümü yayınlandı. Peki Sokağın Çocukları ücretsiz nasıl izlenilir, Sokağın Çocukları dizisi ücretsiz mi? Tüm detayları aslangazete.com’da

YouTube platformundan BluTV’ye, BluTV’den Sinema’ya geçiş yapan Sıfır Bir dizisinin yapımcıları tarafından organize edilen yeni dizi projesi olan Sokağın Çocukları 6 Şubat Perşembe (Bugün) BluTV üzerinden yayınlandı. BluTV’nin sevilen dizisi Sıfır Bir’in yaratıcılarının hayata geçirdiği Sokağın Çocukları bir adalet hikâyesini anlatmaktadır.

SOKAĞIN ÇOCUKLARI’NIN HİKAYESİ VE SENARYOSU NEDİR?

Sokağın Çocukları dizisinin yönetmenliğini, Sıfır Bir dizisinden tanıdığımız Kadri Beran Taşkın üstleniyor. Sokağın Çocukları dizisinde, Sıfır Bir kadrosunda bulunan çoğu oyuncu da yer almaktadır. Aynı dizinin senaryo ekibinin kaleme aldığı Sokağın Çocukları, yaşadıkları zorlu dünyalarında hayata tutunma ve kendilerini var etme mücadelesi veren, zorluklarla savaşarak büyümeye çalışan gençlerin hikâyesini konu alıyor.

Dizinin hikâyesi, “Adalet nedir?”, “Bir genç sokakta nasıl ayakta kalır?” gibi sorulara iyi ve kötü değil, gri karakterler üzerinden mercek tutuyor.

SOKAĞIN ÇOCUKLARI 1. SEZON 1. BÖLÜM’DE NELER OLUYOR?

Sokağın Çocukları İlk Bölüm Yayınlandı! Ücretsiz İzle
Sokağın Çocukları İlk Bölüm Yayınlandı! Ücretsiz İzle

BluTV üzerinden yayınlanan Sokağın Çocukları’nın ilk bölümünde, Taekwondo sporu oynayan iki çocuğun maç bitiminden sonra Duran, spor salonu görevlisine Taekwondo kıyafetleri vererek her haftanın şampiyonu olacak çocuğa verilmesini ister. Daha sonra bir çocuğun hocasından istediği giyisiyi vermemesi üzerine gece spor salonuna girer ve giyisiyi çalmaya kalkışır. Bunu gören spor hocası çocuğa giyisiyi verme karşılığında taciz etmeye çalışır ve intikam burdan başlar.

SOKAĞIN ÇOCUKLARI DİZİSİ NASIL ÜCRETSİZ İZLENİLİR?

Sıfır Bir ekibi tarafından gerçekleştirilen Sokağın Çocukları isimli dizi şuanda sadece BluTV üzerinden yayınlanıyor. Dizi, BluTV üzerinden aylık sadece 19.99TL’ye izleyebilirsiniz. Dizi’nin ücretsiz izleme gibi bir politikası malesef mevcut değildir.

BluTV izleme linki: https://www.blutv.com/diziler/yerli/sokagin-cocuklari/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı