Sinema

Sokağın Çocukları 1. Sezon 2. Bölüm Yayınlandı! Ücretsiz İzle

Sıfır Bir dizisinin yapımcıları tarafından çıkarılan Sokağın Çocukları isimli internet dizisinin bugün, 1. sezon 2. bölümü BluTv’de yayınlandı. Peki Sokağın Çocukları 2. bölüm ücretsiz nasıl ve nerede izlenilir. detayları haberimizde…

Geçen sene final yaparak ve sinema’ya geçen Sıfır Bir’in yapımcıları tarafından esinlenerek çekilen yeni dizi olan Sokağın Çocukları BluTv üzerinden geçen hafta ilk bölümü yayınlanmıştı. Dizinin 1. sezona ait 2. bölümü bugün yayınlandı. BluTV’nin sevilen dizisi Sıfır Bir’in yaratıcılarının hayata geçirdiği Sokağın Çocukları bir adalet hikâyesini anlatmaktadır.

SOKAĞIN ÇOCUKLARI 1. SEZON 1. BÖLÜM’DE NELER OLDU?

Sokağın Çocukları isimli internet dizisinin 1. sezon 1. bölümünde, Taekwondo sporu oynayan iki çocuğun maç bitiminden sonra Duran, spor salonu görevlisine Taekwondo kıyafetleri vererek her haftanın şampiyonu olacak çocuğa verilmesini ister. Daha sonra bir çocuğun hocasından istediği giyisiyi vermemesi üzerine gece spor salonuna girer ve giyisiyi çalmaya kalkışır. Bunu gören spor hocası çocuğa giyisiyi verme karşılığında taciz etmeye çalışır.

Çocuğa tecavüz etmek isteyen zanlı’yı öldürmek için cezaevine giren Murat, zanlı’ya yakınlaşmak için berber olur ve zanlı’yı traş ettiği sırada tecavüzcü zanlı’nın hayatına son veriyor.

SOKAĞIN ÇOCUKLARI’NIN HİKAYESİ VE SENARYOSU NEDİR?

Sokağın Çocukları dizisinin yönetmenliğini, Sıfır Bir dizisinden tanıdığımız Kadri Beran Taşkın üstleniyor. Sokağın Çocukları dizisinde, Sıfır Bir kadrosunda bulunan çoğu oyuncu da yer almaktadır. Aynı dizinin senaryo ekibinin kaleme aldığı Sokağın Çocukları, yaşadıkları zorlu dünyalarında hayata tutunma ve kendilerini var etme mücadelesi veren, zorluklarla savaşarak büyümeye çalışan gençlerin hikâyesini konu alıyor.

Dizinin hikâyesi, “Adalet nedir?”, “Bir genç sokakta nasıl ayakta kalır?” gibi sorulara iyi ve kötü değil, gri karakterler üzerinden mercek tutuyor.

SOKAĞIN ÇOCUKLARI DİZİSİ NASIL ÜCRETSİZ İZLENİLİR?

Sıfır Bir ekibi tarafından gerçekleştirilen Sokağın Çocukları isimli dizi şuanda sadece BluTV üzerinden yayınlanıyor. Dizi, BluTV üzerinden aylık sadece 19.99TL’ye izleyebilirsiniz. Dizi’nin ücretsiz izleme gibi bir politikası malesef mevcut değildir.

BluTV izleme linki: https://www.blutv.com/diziler/yerli/sokagin-cocuklari/

Elif Tuğçe Beydağ

İzmir'de yaşıyorum. AslanGazete.com'da editörlük yapmaktayım. 11. sınıf, Bilişim ve Teknoloji öğrencisiyim.
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı