Sinema

Sokağın Çocukları 3. Bölüm Yayınlandı – Ücretsiz Nasıl Full İzlenir?

Adana Sıfır Bir yapımcıları tarafından hayata geçirilen Sokağın Çocukları isimli dizinin 3. bölümü yayınlandı. Sokağın çocukları 3. bölümünü, izleyiciler 1 haftadır merakla bekliyordu. Fragmanı ve ön gösterimi yüklenen Sokağın Çocukları kanalı, 1 günde 200 binden fazla tıklanma aldı. Peki Sokağın Çocukları ücretsiz ve bedava nasıl izlenilir. Detayları haberimizde.

Sokağın Çocukları dizisinin 2. bölümünün son sahnesinde Murat’ın tahliye olması ile seyirciler 3. bölümü heycanla bekledi. Tecavüzcüyü öldürdüğünü gizleyen gardiyan ve hapishane yetkilileri, Murat’ın büyük bir ceza almasını önledi. Gardiyan’ın müdüre “İntihar etti” diyerek olayı geçiştirdi.

Cezaevi müdürü ve avukatlar, Murat’ın tahliye kararını verdi. Bölümün sonlarında ise Düşmanlarının kardeşi hapishaneden kaçtı ve dizi de daha aksiyonlu bir sokağın çocukları 3. bölümü bizleri bekliyor diyebiliriz.

Sokağın Çocukları 3. Bölümünde Mehmet Elmas Oynuyor Mu?

En çok sorulan sorulardan birisi olan ise Mehmet Elmas’ın yani Sıfır Bir karekter adı Azad olarak tanına Elmas’ın oynayıp, oynamayacağındaydı. Yayınlanan Fragrmanda Mehmet Elmas’ın yer alması seyircileri bir hayli heycanlandırdı.

Dizide Mehmet Elmas, Murat’ın düşmanı mı? Yoksa dostu mu olacağı ise ayrı bir merak konusu.

Sokağın Çocukları 3. Bölümü Ücretsiz İzle

Sıfır Bir yapımcıları tarafından hayata geçirilien Sokağın çocukları için 1. bölüm ücretsiz olarak Sıfır Bir’in YouTube kanalında yayınlandı. Ancak dizinin diğer bölümleri BluTv üzerinden yayınlanıyor. Dizi izlemek için buraya tıklayarak ücretli bir şekilde izleyebilirsiniz.

Sokağın Çocukları 1. Sezon 3. Bölüm Fragmanı

Elif Tuğçe Beydağ

İzmir'de yaşıyorum. AslanGazete.com'da editörlük yapmaktayım. 11. sınıf, Bilişim ve Teknoloji öğrencisiyim.
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı