Sinema

Sokağın Çocukları 4. Bölüm Yayınlandı – Ücretsiz İzle

Online video platformu olan BluTv üzerinden yayınlanan Sokağın Çocukları’nın 1. sezon 4. bölümü yayınlandı. Peki Sokağın Çocukları 4. bölüm ücretsiz nasıl izlenilir. Detayları haberimizde.

Sıfır Bir ekibinin yeni dizisi olan Sokağın Çocukları, 27 Şubat 2020’de 4. bölümü online video platformu olan BluTV’de yayınlandı. Efsanevi Adana dizisi Sıfır Bir’in ekibinden yeni dizi projesi Sokağın Çocukları izleyicilerden daha ilk bölümden tam not almayı başardı. Sokağın Çocukları dizisinin ikimci bölümü merakla araştırılıyor. Sıfır Bir’in yapımcısı ve oyuncularından oluşan ekibiyle Sokağın Çocukları hakkında önemli konulara değiniyorlar.

SOKAĞIN ÇOCUKLARI 4. BÖLÜM ÜCRETSİZ NASIL İZLENİLİR?

BluTv üzerinden yayınlanan Sokağın Çocukları izlemek için herhangi bir deneme veya ücretsiz izlenme bulunmamaktadır. Ancak BluTv üzerinden aylık 19.90 TL’ye Sokağın Çocukları, Sıfır Bir ve daha birçok diziyi ücretsiz izleyebilirsiniz.

SOKAĞIN ÇOCUKLARI KONUSU NEDİR?

Sokağın Çocukları kanunların yetersiz kaldığı bir dünyada kendi adaletini sağlamak zorunda kalan gençlerin hikayesini insanî bir yerden anlatıyor. “Adalet nedir?”, “Bir genç sokakta nasıl ayakta kalır?” gibi sorulara iyi ve kötü değil, gri karakterler üzerinden mercek tutan Sokağın Çocukları internet platformu BLU TV üzerinden yayınlanıyor.

SOKAĞIN ÇOCUKLARI OYUNCULARI KİMLER?

Sokağın Çocukları isimli BluTV dizisinde, Gökhan Diğicibaşı, Tümer Adakaner, Mehmet Elmas, Hakan Aydın ve Murat Tatlı gibi sıfır bir’den hatırladığımız oyuncular ile öne çıkıyor.

Elif Tuğçe Beydağ

İzmir'de yaşıyorum. AslanGazete.com'da editörlük yapmaktayım. 11. sınıf, Bilişim ve Teknoloji öğrencisiyim.
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı