Magazin

Yaz gardırobunuzun vazgeçilmezi olacak 5 trend parça

Karpuz kollar

Büyük, gösterişli ama romantik karpuz kollar bu sene kendilerine elbiselerde vücut buluyor. Aslında, güçlü kollar ve kendinden emin silüetler modaya kış sezonundan yön vermeye başlamıştı bile. Bu trend, şimdi ise yaza sarkarak, güzel elbiselerimizi biraz daha şık hale getiriyor.

Keten parçalar

Keten parçalar

Yazın olmazsa olmazları arasında neler var dersek, keten parçaları saymadan geçmeyiz! Hem oldukça rahat, hem de şık! Nerede olduğunuzdan bağımsız olarak sizi sürekli iyi ve rahat hissettirecek bu parçalar, doğru kombin ve aksesuar ile sizi en şık yapmaya aday.

Dokuma çantalar

Dokuma çantalar

Geçtiğimiz sene başlayan bu dokuma çanta trendi, bu yaz sezonunda da devam edecek. Markaların genellikle ‘hasır’ kullanarak koleksiyonlarında yer verdiği bu aksesuar, yaz için oldukça uygun.

Denim şortlar

Denim şortlar

Bir yaz vazgeçilmezi daha: Denim şortlar! Denim şortların, her ortama uyum sağlama gibi bir yeteneği var! Üstelik yaz sezonu için de hem rahat hem de şık bir tercih.

Parmak arası rahatlığı topuklu şıklığı ile beraber

Parmak arası rahatlığı topuklu şıklığı ile beraber

Ayakkabılarda akıl almaz tasarımları geçtiğimiz sene ortası ile hayatımıza dahil etmeye başladık. Evet, belki hala uçan arabalara binemiyoruz ama bu fütüristik ayakkabı tasarımları hız kesmeden modaya yön vermeye devam ediyor.

Gökay Altan

İstanbul'da yaşıyorum. AslanGazete.com'da editörlük yapmaktayım.
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı