Hakkımızda

aslangazete.com, ilkeli yayıncılık anlayışından ödün vermeden girdiği bu yolda İstanbul’dan tüm dünyaya hitap eden Galatasaray haberlerinin yayın organı olmayı hedeflemektedir. Galatasaray hakkındaki Türkiye’nin ve Avrupa maçlarından, Transfer gelişmelerinin nabzını tutan yeni nesil sitemiz için haberin ‘doğru’ ve ‘tarafsız’ olması en az ‘haber’ olması kadar önem taşımaktadır.

Misyonumuz

Basın ve meslek ilkelerinden asla ayrılmadan haber yaparken, bunu en hızlı şekilde okuyucularımıza sunmak temel misyonlarımızdandır.

Bir haberde iki tarafın olduğu durumlarda aslangazete.com her zaman objektif bir biçimde olayı, okuyucularına aktarmayı amaçlar.

Sadece alakayı üzerine toplamak amacıyla yalan, yanlış ya da şaşırtıcı söylemlere yer vermeden sade ve net bilgi barındıran haber metinlerini okuyucu ile buluşturmak bizim için ilkeli haberciliğin en net kurallarındandır.
Galatasaray’ın gündemini yakından izlemek ve insanların duygu yoğunluğunun farkında olmak, haberciliğin bir sosyal sorumluluk olduğu anlayışını benimsemek demektir.

Vizyonumuz

Galatasaray gündemi ile ilgili olaylarda haber alınabilecek en güvenilir kaynak olmak.
Bir haberle alakalı; ‘aslangazete.com yazdıysa gerçektir’ duygusunu tüm insanlara benimsetmek.
Ve son olarak vazifesini hakkı ile yerine getirmiş olmanın verdiği manevi huzuru tüm ekiple paylaşmak ortak vizyonumuzdur.

Hedeflerimiz

Tüm Galatasaray taraftarına, en doğru ve en güncel bilgi ve haberleri paylaşmaktır.
Aslan Gazete

Başa dön tuşu
Kapalı